‘Nuk e dija që isha martuar me Kledi Kadiun’, Chiara Ferragni krahason Fedez me balerinin e njohur shqiptar me batuta

‘Nuk e dija që isha martuar me Kledi Kadiun’, Chiara Ferragni krahason Fedez me balerinin e njohur shqiptar me batuta

Chiara Ferragni dhe Fedez

Blogerja më e njohur në botë Chiara Ferragni, me tone humoristike ka krahasuar bashkëshortin e saj, këngëtarin Fedez për aftësitë e tij në kërcime balerinin e mirënjohur shqiptar Kledi Kadiu.

“Nuk e dija që isha martuar me Kledi Kadiun”, i shkruan ajo në whats up, ndërsa ishte Fedez ai që e bwri publik këtë mesazh nga Chiarra.

“Faleminderit dashuri”, i thotë Gedez.

Kladi Kadiu i cili ka spikatur përmes spektakleve të kërcimit në Itali për talentin e tij, është një balerinët më të suksesshëm të vendit fqinj. Ai njohët si balerin dhe një personazh i dashur televiziv, ndërsa në 2005 nuk ka nguruar të marrë pjesë edhe në një film “Passa a Due”. Ai është gjithashtu themeluesi i shkollës Kledi Dance në Romë.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli