'Nuk është e aftë të kujdeset për fëmijët!' Zbulohet ekspertiza mjekësore që liroi Saimir Tahirin

 

Report TV mëson se ekspertiza mjekoligjore që i dha lirimin nga burgu është e bashkëshortes së tij.

“4 ekspertë të Institutit të Mjekësisë Ligjore kanë firmosur ekspertizën mjekoligjore sipas së cilës bashkëshortja e tij nuk është e aftë të kujdeset për fëmijët” informon gazetarja Keti Banushi.

Ish ministri i Brendshëm është babai i dy fëmijëve. 


Lajmi kryesor:

Saimir Tahiri lirohet nga burgu, ish-ministri: Do vazhdoj të kërkoj drejtësi! Dënimin e mbetur 1 vit e 8 muaj do e kryejë në shtëpi! Ka gruan sëmurë, do kujdeset për fëmijët


S.G/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Siguronin dru në kundërshtim me ligjin dhe nuk deklaronin të ardhurat, goditen dy subjekte ekonomike në Elbasan! Nën hetim pronarët e tyre

Siguronin dru në kundërshtim me ligjin dhe nuk deklaronin të ardhurat, goditen dy subjekte ekonomike në Elbasan! Nën hetim pronarët e tyre