Nuk i ndal as shiu, tifozët e Interit shijojnë suksesin në sheshin 'Skënderbej' në Tiranë (VIDEO)

Nuk i ndal as shiu, tifozët e Interit shijojnë suksesin në sheshin 'Skënderbej' në Tiranë (VIDEO)

Tifozët e Interit në Tiranë

Interi fitoi dje 0-2 me Milanin në përballje e parë gjysmëfinale për Champions League. Tanimë zikaltërit e Inzaghit do shkojnë në aktin e dytë me dy gola difererencë, me përballjen e dytë që zhvillohet të martën që vjen.

Ndeshja e Champions League është ndjekur edhe nga tifozët në Shqipëri, teksa ata zikaltër janë mbledhur edhe në një prej ambienteve të sheshit "Skënderbej" në Tiranë. Të shumtë në numër, zikaltërit kanë shijuar suksesin edhe pse thuajse gjatë 90 minutave të ndeshjes shiu ishte bashkëshoqërues.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • e drejta: 12/05/2023 09:42

    BRAVI RAGAZZI NERAZZURRI

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Nis nesër viti i ri akademik, kryeqyteti plot me studentë! Studentja nga Fieri: Gjithçka kisha e paketova në valixhe dhe u nisa për Tiranë! U premtova prindërve, do ta përballoj

Nis nesër viti i ri akademik, kryeqyteti plot me studentë! Studentja nga Fieri: Gjithçka kisha e paketova në valixhe dhe u nisa për Tiranë! U premtova prindërve, do ta përballoj