Nuk iu dha fjala mbi replikën e ministres Krifca, Bushati bllokon për disa minuta Foltore, largohet pasi Felaj i tërheq vëmendjen

 

Deputeti i PD-së, Helidon Bushati ka bllokuar foltoren e Kuvendit, pasi nuk iu dha e drejta për replikë, pas replikës së ministres Frida Krifca. Ai u largua pasi Ermionela Felaj i tërhoqi vëmendjen. 


Lajmi kryesor:

Kuvend/ Opozita kërkesë llogarie qeverisë mbi raportin e DASH, Tabaku: Korrupsioni dhe vjedhja e zgjedhjeve, probleme reale! Alibeaj: Flisni për të shpallurit 'non grata'! Ministrja: I vlerësojmë kritikat


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Cristiano Ronaldo shihet në Madrid, makina luksoze kushton 10 milionë euro

Cristiano Ronaldo shihet në Madrid, makina luksoze kushton 10 milionë euro