Nuk ka asgjë gjurmë për të, të afërmit denoncojnë zhdukjen e 27-vjeçarit në Tiranë

Nuk ka asgjë gjurmë për të, të afërmit denoncojnë zhdukjen e 27-vjeçarit në Tiranë

TIRANË- Një 27-vjeçar është raportuar i zhdukur nga familjarët e tij. Report Tv mëson se bëhet fjalë për të riun K. N., 27 vjeç. Ka qenë babai i tij, S. N. që ka kallëzuar në polici se prej më shumë se 24 orësh nuk ka asnjë gjurmë nga i biri.

Policia ka nisur kërkimet për gjetjen e tij.

“Më datë 25.10.2022, shtetasi S. N. ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më djali i tij, shtetasi K. N., 27 vjeç. Punohet për gjetjen e tij”, thuhet në njoftimin e tij.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Iris: 27/10/2022 02:33

    Gjithe policite e botes bashkepunojne me mediat kur behet fjale per te zhdukur,te rrembyer,ose ne kerkim per krime duke dhene info.te plota qe ndihmon ne gjetjen me te shpejte te tyre.Policia jone jep vetem inicialet,asnje foto,asnje info.tjeter ndihmuese e sqaruese dhe prit te zgjidhen ceshtjet!DILETANTE!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

BBC: Shqipëria, gati për të bërë historinë ndaj Spanjës

BBC: Shqipëria, gati për të bërë historinë ndaj Spanjës