Nuk ndalet festa e shkodranëve, 'shpërthejnë' në këngë e kërcime para stadiumit, ndërhyn policia për të shpërndarë tifozët (VIDEO)

Pas fitores së Kupës së Shqipërisë, tifozët shkodranë kanë festuar para stadiumit 'Arena Kombëtare'. Me brohoritje, valle dhe kërcime, tifozët kanë vijuar festën duke iu gëzuar marrjes së trofeut.

U desh ndërhyrja e policisë që të shpërndahej turma e tifozëve, për shkak të masave anti-COVID.


Lajmi kryesor:

Vllaznia fiton Kupën e Shqipërisë, rikthen trofe në Shkodër pas 13 vitesh! Mund 1-0 Skënderbeun në 'Air Albania Stadium' (VIDEO)


M.Q./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Berisha-Meta e partitë e vogla bashkë për zgjedhjet vendore, a mendoni se fitojnë përballë PS?×

Lajmi i fundit

Përgjimet i kapën ‘mat’, gjykata merr vendimin për 13 personat e arrestuar për drogë në Mat (EMRAT)

Përgjimet i kapën ‘mat’, gjykata merr vendimin për 13 personat e arrestuar për drogë në Mat (EMRAT)