Organizatori nuk pranon vrasjet, bashkëpunëtori i drejtësisë hesht

Gjykata e Durrësit ka vendosur që të pranojë kërkesën e prokurorisë duke lënë në burg pa afat dy autorët e vrasjeve në Durrës, Altin Ndoci dhe 22-vjeçarin Klevis Alla. Ndoci mohoi akuzat, ndërsa Alla heshti. Pas përfundimit të seancës, Report Tv siguron pamjet e momentit kur largohen me furgonin e blinduar të policisë.


Lajmi kryesor:

I vrau dhe i qau në varrim, gjykata lë në burg autorët e vrasjeve në Durrës, avokati: Nuk ka prova kundër Altin Ndocit


  • Sondazhi i ditës:

    A e mbeshtesni nismen Ballkani i Hapur krijuar nga Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Babë e bir bëjnë për spital 45-vjeçarin në Pogradec, njëri vihet në pranga tjetri në kërkim