Nuk shkon në stadium, Meta sheh ndeshjen nga shtëpia... bashkë me Sashën: Duke shpresuar

Nuk shkon në stadium, Meta sheh ndeshjen nga shtëpia... bashkë me Sashën: Duke shpresuar

Postimi i Ilir Metes

Presidenti Ilir Meta ka ndjekur nga shtëpia ndeshjen Shqipëri-Francë, duke munguar në ndeshjen inauguruese të stadiumit 'Air Albania'. Ai ka postuar foto bashkë me macen e tij Sashën duke teksa ndjek përballjen e kombëtares përballë Francës duke e shoqëruar edhe me shkrimin.

"Me Sashën duke shpresuar!", shkruan Meta.


Lajmi kryesor:

Ndeshja historike! Spektakël dhe emocione në 'Air Albania', 20 mijë flamuj kuqezi në stadium, 1 mijë policë garantuan siguri (FOTO+VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik