Nuk treguan vrasjen/ Mbetet në burg tre të arrestuarit për vdekjen e Indrit Çelës

Nuk treguan vrasjen/ Mbetet në burg tre të arrestuarit për vdekjen e Indrit Çelës

U përfshin në fshehjen e vrasjes së Indrit Çelajt teknikut të kondicionerit në vilën e familjes Kusi, apeli i Tiranës lë në burg katër personat e ndaluar.

Gazetari i Report Tv, Arsen Rusta raporton se mes atyre që kërkuan lirin ishin Bujar Kusi, Ferdinand Bakalli dhe Ali Sula ndërsa kërkesa e tyre u rrëzua. Edhe shkalla e parë e dhomës penale Tiranë caktoi ndaj tyre masën e sigurisë "arrest me burg" për moskallëzim krimi.

Indrit Cela rezulton se është vrarë pas një debati për kondicionerin në vilën e Kusëve ndërsa në kërkim janë dy djemtë e Bujar Kusit, Griseldo dhe Albano Kusi.


Lajmi kryesor:

Në majë të kodrës dhe e mbuluar nga pemët e larta/ Kjo është shtëpia ku u fshehën vëllezërit Kusi! U gjet dhe kallashnikov


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Hapet kopshti më i ri në Tiranë, Veliaj: Bëjmë më të mirën për fëmijët! Ata që bllokojnë punët e mira në qytet, bllokojnë të ardhmen

Hapet kopshti më i ri në Tiranë, Veliaj: Bëjmë më të mirën për fëmijët! Ata që bllokojnë punët e mira në qytet, bllokojnë të ardhmen