Në kërkim të kriminelëve, 'Shqiponjat' zbarkojnë në qendër të Fushë-Krujës (VIDEO)

Forcat "Shqiponja", policia kriminale dhe efektivë të komisariatit të Krujës kanë zbarkuar në qendër të Fushë Krujës dhe po kontrollojnë automjete të ndryshme. 

Automjetet po i nënshtrohen kontrollit për persona të dyshuar si të përfshirë në ngjarje kriminale persona në kërkim apo armë me mjete të ndaluara.

Kontrollet e policisë në Fushë-Krujë


Lajmi kryesor:

'Shqiponjat' dhe FNSH-ja në ditën e dytë të kontrolleve, zbarkojnë në Fier, Elbasan, Fushë-Krujë dhe Berat (VIDEO)


/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Sarandë/ Merr flakë një barake në fshatin Çukë, 57-vjeçari pëson djegie, në gjendje të rëndë në spital

Sarandë/ Merr flakë një barake në fshatin Çukë, 57-vjeçari pëson djegie, në gjendje të rëndë në spital