Në pritje të bebes, Almeida dhe Tolgahan zbulojnë gjininë e fëmijës së tyre të parë

Në pritje të bebes, Almeida dhe Tolgahan zbulojnë gjininë e fëmijës së tyre të parë

Moderatorja shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman

Vetëm pak ditë më parë moderatorja shqiptare dhe aktori turk dhanë lajmin e mirë se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Dyshja e njohur pëlqehen jashtë mase si në Shqipëri edhe në Turqi dhe sigurisht që ky lajm ka pushtuar media rozë të të dy vendeve.

Mirëpo ditën e sotme bukuroshja shqiptare ka zbuluar edhe gjininë e fëmijës që pritet të sjellë në jetë. Në një foto që ka ndarë Almeda në rrjetet sociale nga festa me familjarët shkruhet: "Është djalë!" Pra ajo dhe bashëkshorti i saj, aktori i famshëm turk Tolgahan Sayisman po presin fëmijën e tyre të parë dhe do të jetë një djalë.

Foto e publikuar nga Almeda Abazi 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Derbi i kryeqytetit në Elbasan, titullarët e Dinamo - Partizani

Derbi i kryeqytetit në Elbasan, titullarët e Dinamo - Partizani