'Në punë dhe dashuri do të korrni rezultatet e dëshiruara...', horoskopi për ditën e sotme

'Në punë dhe dashuri do të korrni rezultatet e dëshiruara...', horoskopi për ditën e sotme

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Hëna do të hyjë në shenjën tuaj gjatë orëve në vijim dhe mund të ndikojë shumë në fillimin e ditës që mund të mos jetë më pozitive. Për fat të mirë, me kalimin e orëve, gjërat do të ecin siç duhet. Kështu që duhet të jeni të durueshëm.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Kjo fundjavë mund të përfaqësojë lakmusin për shumë prej jush, veçanërisht në fushën sentimentale. Vendosni ndjenjat tuaja në lojë dhe do të zbuloni nëse njerëzit e afërt jua kthejnë vëmendjen në të njëjtën mënyrë.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Në periudhën e fundit keni bërë njohje të ndryshme, ndoshta disa prej tyre mund të rezervojnë ndonjë surprizë. Bëni një mendje lokale dhe mendoni me kujdes se çfarë ju bën vërtet të lumtur.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Kur jeni të shqetësuar dhe nervozë ndjeni siklet në stomak. Ruani qetësinë edhe nëse këtë fundjavë mund t'ju ngacmojnë, mos iu përgjigjni me ashpërsi provokimeve, vetëm se po dëmtoni veten.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Kjo e shtunë këtë fundjavë të marsit mund të keni pak vështirësi për të gjetur qasjen e duhur ndaj partnerit tuaj. Fjala kyçe do të jetë e mahnitshme do habisni të gjithë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Po përjetoni një periudhë pjellore, si në punë ashtu edhe në dashuri. Është koha për t'u përfshirë gjatë gjithë rrugës pa hezitim dhe shqetësime, së shpejti do të korrni rezultatet e dëshiruara.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Hëna është në shenjën tuaj, kjo mund të nënkuptojë se mund të bëni takime interesante për sa i përket sferës sentimentale, por edhe çuditërisht për atë të punës, gjë që mund të ndryshojë perspektivat tuaja.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të shtunën ndoshta në këtë periudhë nuk jeni shumë të interesuar për çështjet e dashurisë. Sidoqoftë, në fundjavë mund t'ju ndodhë diçka që mund të rindezë atë flakë tek ju që aktualisht duket e shuar.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Kur fillon pranvera, përgatiteni veten për dashuri. Për ata që janë në çift do jetë koha për të bërë udhëtime dhe eksperienca të paharrueshme për ata që janë beqarë ka ardhur koha të gjejnë sërish dashurinë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Ju jeni një shkëmb, keni një karakter të fortë dhe shumë të vendosur, kjo ju bën edhe pikë referimi për të tjerët. Por kini kujdes duhet të merrni frymë sa më shpejt të jetë e mundur. Shfrytëzojeni ditën e shtunën për të qenë pranë njerëzve tuaj të dashur dhe atyre që ju duan.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të shtunën marrëdhëniet e dashurisë duhet të testohen, stimulohen dhe forcohen. Fundjava është e duhura për të testuar veten si partner dhe për të zbuluar se çfarë mendojnë realisht njerëzit e afërt për ju.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Ju keni kaluar një javë shumë të rëndë, por për fat të mirë kemi ardhur në fundjavë të cilën do t'ju duhet ta shfrytëzoni maksimalisht për të pushuar dhe relaksuar pak.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

 Memaliaj/ Jeta në skamje e nënës me dy fëmijë të vegjël! Ylemaja  kërkon ndihmë: Jemi pa shtëpi e pa bukë, lypim në rrugë

Memaliaj/ Jeta në skamje e nënës me dy fëmijë të vegjël! Ylemaja kërkon ndihmë: Jemi pa shtëpi e pa bukë, lypim në rrugë