‘O Pjetër, Pjetro’...VIDEO nga momenti kur qytetari shpëtohet pasi ishte izoluar në shtëpi nga bora 4 metër (VIDEO)

Pjetër Lulashi është shpëtuar pasi ishte i izoluar në banesën e tij për shkak të borës që kishte arritur deri në 4 m lartësi. Operacioni është bërë nga FNSH-së dhe AZM-së Shkodër.

Operacioni është filmuar dhe është shpërndarë më pas nga ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj.

“Falë ndërhyrjes së disa banorëve të zonës, të punonjësve të FNSH-së dhe AZM-së Shkodër, Pjetër Lulashi ka dalë nga izolimi. Te Buni i Bajraktarit në Qafë Thore ku trashësia e borës është mbi 4 metra”, shkruan Beqaj.

 

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    40 subjekte zgjedhore, 35 parti politike dhe 5 kandidatë të pavarur regjistrohen në KQZ për zgjedhjet e 25 Prillit! Mendoni se është një numër:

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'Mos kini frikë nga ndonjë ndryshim që iu pret', horoskopi për ditën e sotme