‘O ti je bekim o zemër’, Rudina Dembacaj zbulon marrëdhënien në privatësi me Mark Frrokun (FOTO)

‘O ti je bekim o zemër’, Rudina Dembacaj zbulon marrëdhënien në privatësi me Mark Frrokun (FOTO)

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku

Disa ditë më parë dyshja e shumëpërfolur Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku festuan përvjetorin e tyre të parë të martesës.

Përpos momenteve romantike, nuk mungojnë edhe ato gazmoret. Së fundmi, Dembacaj ka ndarë në Instastory-n e saj, një bisedë ËhatsApp-i me Markun, ku i vë në dukje sa grua “të përgjegjshme” ka.

Rudina i ka dërguar një imazh të kolegëve të saj, teksa po drekojnë, ku krahas shkruan:

“Shokët e mi janë të gjithë për drekë, për qejf. Unë po punoj lart e poshtë. Jo po që ta dish.”

I veçantë dhe që tregon shumë për raportin e tyre, ishte edhe reagimi i Frrokut.

“O ti je bekim o zemër. Ta di edhe shumë biles,”-përgjigjet Marku.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

FOTOLAJM/ Iranianët festojnë pas sulmeve ajrore kundër Izraelit

FOTOLAJM/ Iranianët festojnë pas sulmeve ajrore kundër Izraelit