Objekte të zakonshme që u krijuan nga njerëz me imagjinatë të thellë (FOTO)

Foto nga një dush anormal

Dizenjuesit me të vërtetë të talentuar janë në gjendje t'i kthejnë edhe gjërat më të zakonshme në vepra të vogla arti që janë absolutisht mahnitëse.

Në “Bright Side” do të jenë 23 foto përtej imagjinatës sonë.

Shumë persona pasi t’i shikojnë këto foto do të kërkojnë realizime dhe daljen e tyre në treg si produkte.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e përballon ekonomia shqiptare një karantinë të dytë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Aksident me vdekje në Shkodër! Makina përplas personat në trotuar, ndërron jetë në spital 28-vjeçarja