Olta Gixhari: Ja kush vajzë është shembull në BBVIP, ka punuar natën vonë për të nxjerrë bukën e gojës për të rritur vajzën e saj

Olta Gixhari: Ja kush vajzë është shembull në BBVIP, ka punuar natën vonë për të nxjerrë bukën e gojës për të rritur vajzën e saj

Olta Gixhari

Ish-banoraj e Big Brother VIP 2, aktorja Olta Gixhari ka folur për nominimin e bërë nga vajzat duke patur edhe një kritikë për këto të fundit sa i takon lojës që po bëjnë.

Në një bashkëbisedim me ndjekësit, aktorja shprehet se banorja për t’u marrë shembull është gazetarja Ledjona Xheladinaj për të cilën shkruan se si nënë e vetme ka punuar deri natën vonë për të siguruar të ardhurat e vajzës së saj që shpesh ka fjetur vetëm dhe pa ngrënë.

“Dua të them dy fjalë për këtë nominim vajzash! Që për fat të keq janë hedhur në krahët e djemve me aspak besim tek vetja që këtë sfidë mund t’a përballojnë dhe të vetme. Ndryshe nga Ledjona që i është dashur të punojë deri natën vonë për të nxjerrë bukën e gojës si një nënë e vetme për të rritur vajzën e saj që shpesh ka fjetur vetëm dhe e pangrënë. Uroj që shembulli i mirë të dominojë. Këtë nominim vota ime shkon për Ledjonën”, shkruan Olta Gixhari.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?



×

Lajmi i fundit

Gjirokastër/ Vetëtima shkakton zjarr në urën e Kardhiqit

Gjirokastër/ Vetëtima shkakton zjarr në urën e Kardhiqit