Olta ‘trazon ujërat’, ia thotë në sy Kiarës dhe Kristit: Ju keni shumë kimi bashkë

Olta ‘trazon ujërat’, ia thotë në sy Kiarës dhe Kristit: Ju keni shumë kimi bashkë

Kiara Tito dhe Kristi Aliaj kanë shumë kimi bashkë sipas Olta Gixharit. Aktorja ‘trazoi’ ujërat me këtë deklratë brenda shtëpisë së Big Brother duke ia thënë në sy Kiarës dhe Kristit.

Këtë deklaratë, aktorja e tha për të disatën herë dhe teksa po konsumonin drekë, Olta insistoi tek fjala e saj duke thënë se mbase kjo nuk është vënë re, por se Kiara-Krist kanë kimi.

Dyshja e mori me të qeshur këtë deklaratë e filluan të bënin ironi.

Olta: Kiarën e ka qejf shumë, e ke ti qef.

Kristi: Unë e kam qef?

Kiara: Kush nuk më ka qef mua?

Dea: Po prit se Kristi është në lidhje me mua, tjetër duam e më të tjerë përfundojmë

Kristi: Nesër në prime kjo. Strategji e Oltës.

Olta: Kanë një kimi të paparë, shihe, Kiara dhe Kristi kanë shumë kimi. Shife. Ato të dy… e kam seriozisht, e them dhe ta dinë, ato të dy kanë super kimi, të betohem që po, mbase nuk e di, e kam me të vërtetë.

Dea: Kiara, sipas Oltës ju të dy keni shumë kimi

Olta: Të betohem, ju të dy keni shumë kimi. Për lidhje jo, si miq, kanë kimi të paparë, mbase nuk e dinë.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • sami: 25/03/2023 10:40

    shume goce e keqe me duket kjo kjara

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Çfarë paralajmëron Tahiri pas lirisë: Do kërkoj të drejtën

Çfarë paralajmëron Tahiri pas lirisë: Do kërkoj të drejtën