Olta-Luizit: Loja ka zgjuar 'bishën' brenda meje, por nuk e kam me ty

Olta-Luizit: Loja ka zgjuar 'bishën' brenda meje,  por nuk e kam me ty

Luiz Ejlli

Olta nuk e ka pritur fare mirë largimin e Amosit nga Big Brother Vip duke treguar hapur ndjesitë e saj dhe duke qarë para të gjithëve. Por, pas të qarave ajo theksoi se i bëri shumë mirë lojës së saj pasi e gjitha kjo situatë “ zgjoi bishën brenda saj”.

Këtë bisedë ajo e bëri me Kristin dhe Luizin. Ky i fundit komentoi edhe një herë hyrjen e Bledit në shtëpi, duke shprehur sërish bindjen që arsyeja pse ai ka hyrë në shtëpinë e Big Brother është ai.

Luizi mendon se Bledi ka hyrë me synim të qartë, për të qenë konkurent përballë tij. Kristi i tha Luizit të distancohet pak nga Kiara, por Luizi u shpreh se nuk ka për t’ja dhënë atë kënaqësi atij.

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Masakroi gruan me thikë, shqiptari i jep fund jetës në qeli pas vrasjes së bashkëshortes

Masakroi gruan me thikë, shqiptari i jep fund jetës në qeli pas vrasjes së bashkëshortes