Operacion anti-drogë në Malësi të Madhe, sekuestrohen 10 mijë rrënjë kanabis! Disa persona të shoqëruar

Operacion anti-drogë në Malësi të Madhe, sekuestrohen 10 mijë rrënjë kanabis! Disa persona të shoqëruar

Foto ilustruese

Një operacion antikanabis po zhvillohet në fshatin Bajzë të Njësisë administrative Kastrat në Malësi të Madhe.

Report Tv mëson se deri më tani janë sekuestruar 10 mijë bimë narkotike. Në polici janë shoqëruar disa persona, ndërsa ende nuk ka të arrestuar.

Droga është sekuestruar në kuadër të kontrolleve që bëhen në mënyrë të vazxhdueshme kundër kultivimit të kanabisit.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Cosmic Boy: 29/03/2023 03:27

  E vetmja gje qe prodhojme si shtet eshte kanabisi. Me siguri ka me shume te ardhura nga turizmi.

  Përgjigju
 • WTF: 28/03/2023 21:53

  Leni mor njerzit te punojn o shtet leshi kto njerz dot Han buk dikun

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Habit aktivisti nga Kosova: Jam me Kroacinë, nuk i kuptoj kosovarët që harxhojnë pare dhe shqyejnë gurmazin për Shqipërinë

Habit aktivisti nga Kosova: Jam me Kroacinë, nuk i kuptoj kosovarët që harxhojnë pare dhe shqyejnë gurmazin për Shqipërinë