Operacioni i policisë ne Elbasan/ Efektivët lejuan futjen e drogës në qeli, urdhër ndalimi edhe për të burgosur ‘VIP’

Operacioni i policisë ne Elbasan/ Efektivët lejuan futjen e drogës në qeli, urdhër ndalimi edhe për të burgosur ‘VIP’

Detaje të reja mësohet nga mega-operacioni që po zhvillon policia në Elbasan, ku janë lëshuar 25-urdhër-ndalimi për disa efektivë burgjesh dhe zyrtarë të cilët kanë shpërdoruar detyrën. Po ashtu urdhër-ndalimi janë lëshuar edhe për të burgosur “VIP” të cilët në bashkëpunim me zyrtarë të burgjeve kanë mundur të fusin sasi të konsiderueshme lëndësh narkotike në ambientet e burgjeve.


Lajmi kryesor:

Efektivë burgjesh e të burgosur VIP 'mbushën' qelitë me drogë, lëshohen 25 urdhër-arreste në Elbasan, Peqin e Vlorë! Arrestohet kreu i skemës, shefi i Policisë së Burgjeve në Elbasan (EMRAT)


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës