Operacioni i SPAK, lëshohen urdhër-arreste për tre efektivë policie! Njëri prej tyre ish drejtori i policisë Lezhë, tjetri ish efektiv i RENEA-s

Operacioni i SPAK, lëshohen urdhër-arreste për tre efektivë policie! Njëri prej tyre ish drejtori i policisë Lezhë, tjetri ish efektiv i RENEA-s

1715962183_policia.JPG

Gjatë operacionit të Prokurorisë së Posaçme përveç anëtarëve të grupeve kriminale janë lëshuar urdhër arreste edhe për tre punonjës policie. Bëhet fjalë për policët Ergert Mitri, i cili aktualisht është specialist në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit, ndërsa më herët ka pasur pozicion si drejtues i Policisë Lezhë, për Klodian Shahinin si dhe për Altin Morinën, i cili dikur ka qenë efektiv i RENEA-s.


Lajmi kryesor:

SPAK godet klanet kriminale, 43 urdhër arreste! Mes tyre për vëllezërit Duka, Avdylaj, Bami e Lul Berisha, ish drejtori i policisë Lezhë! Në kërkim ish-deputeti i PS, Arben Ndoka! (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Zvicër/ Spiropali takohet me presidentin Zelensky në samitin e paqes për Ukrainën

Zvicër/ Spiropali takohet me presidentin Zelensky në samitin e paqes për Ukrainën