Operacioni për pronat në Kadastër, pamje gjatë shoqërimit të të arrestuarve në polici

 

Këto janë pamjet e shoqërimit të zyrtarëve dhe personave të tjerë të arrestuar në kuandër të operacionit “Ndërmjetësi” të ndërmarrë në Kadastrën rajonale Tiranë.


Lajmi kryesor:

Korrupsion për përfitim pronash, SPAK bastis zyrat e Kadastrës në Tiranë, 3 sekserë në pranga, 2 zyrtarë me detyrim paraqitje, pezullohet punonjësi i ASHK-it, 1 në kërkim


Be.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se do të zbatohet kodi etik nga ministrat e kabinetit Rama 3?×

Lajmi i fundit

John

Talebanët përjashtojnë vajzat nga shkollat e mesme afgane