POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Opozita e re/ Një tjetër kandidat nga LSI pranon mandatin e deputetit

Një tjetër kandidat nga listat e LSI-së ka pranuar thirrjen e Komisionit Qëndror Zgjedhor për të pranuar mandatin.

Nimet Musai nuk ka humbur kohë dhe ka dorëzuar formularin e dekriminalizimit duke konfirmuar marrjen e mandatit të Erisa Xhixhos  në qarkun Fier.

Bashkë me Musain shkon në 16 numri i deputetëve të opozitës së re.

m.v.
Komento

Komente

  • Robi: 13/03/2019 23:27

    Me ne fund parlamenti u pastrua nga shemtaraqet e planetit, sharebajgat e leshitdhise, femrat me te shpifura , po ku i kishte zgjedhur xhanem Nafija njera e shpifur se tjetra sidomos Nora bythderrja me 2 gisht krem ne surratin e sslduar

    Përgjigju
  • muli: 13/03/2019 11:19

    Po kush u paska njohur more te paudhe.dukeshit goxha burra kur u vune ne lista per deputete tani na dolet te pabese.Harrem besimi ati qe ju vuri per kandidate

    Përgjigju