‘Pa gjurmë’/ Konflikti për kujdestarinë e nipërve, sot pritet të reagojë ish-nusja Marinela Bushati

Marinela Bushati në Gjermani

Në emisionin e djeshëm të "Pa gjurmë", përballë ishin dy krushka, të cilat janë betejë për kujdestarinë e nipërve të tyre.

Sot pjesë e emisionit do të jetë edhe e ëma e fëmijëve do të jetë edhe Marinela Bushati, ish-nusja e Gjyle Halilit. Gjatë emisionit, ajo të tregojë edhe gjithë peripecitë që pretendon që ka kaluar në familjen e ish-bashkëshortit.

Ajo më ka dhunuar mua dhe fëmijët, dhe nuk janë përgjigjur për fëmijët.Ish-burri im ka qenë në burg, për vjedhje në Burrel. Jam ankuar në polici shpeshherë. Ai ka një martesë të dytë, me të cilën ka edhe një vajzë. Ajo na ndau, më ka përzënë nga shtëpia me polici. Ajo më ka kërcënuar mua dhe fëmijëve.

Marinela Bushati

Mbrëmjen e djeshme, Gjyle Halili është përballur me mamanë e gruas së djalit Flutura Bushati, teksa gjatë gjithë kohës përballja ka qënë e tensionuar dhe në fund është mbyllur me lotët e Gjylës, e cila nuk është përmbajtur kur ka parë nipin e mbesën që ndodhen në Gjermani, të cilët nuk i ka takuar prej dy vitesh.

Drejtuesja e emisionit është detyruar të ndërpresë transmetimin, teksa Gjyle Halilit ka pësuar gjendje të fikti brenda studiove të emisionit.

Halili kërkoi nga Marinela që fëmijët të takohen me babain dhe hallat, ndërsa Flutura, mamaja e Marinelës ka hedhur akuza të forta në drejtim të familjes së saj, dhe ka thënë se Marinela është marrë nuse në atë familje me qëllimin për t’a dërguar më pas të punonte si prostitutë.

ke.mu./b.ha./Shqiptarja.com
Komento
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket i drejtë vendimi për të bllokuar lejet e ndërtimit në zonat e prekura nga tërmeti?