‘Pa gjurmë’/ Marinela flet për largimin në Gjermani, akuza të forta ish-vjehrrës: Ajo më ka rrahur, më përzuri me polici

Flutura, mamaja e Marinelës në Pa gjurmë

Gjatë emisionit të sotëm në “Pa gjurmë”, mamaja e Marinela Bushatit, është përballur me ish-krushkën, Gjyle Halili. Ajo akuzoi familjen e tyre se kanë dhunuar Marinelën, ndërkohë që të njëjtën gjë e thotë edhe Marinela. E kontaktuar nga “Pa Gjurmë”, ajo ka thënë se ish-vjehrra e ka dhunuar dhe se e ka larguar nga shtëpia me polici.

Ajo më ka dhunuar mua dhe fëmijët, dhe nuk janë përgjigjur për fëmijët.Ish-burri im ka qenë në burg, për vjedhje në Burrel. Jam ankuar në polici shpeshherë. Ai ka një martesë të dytë, me të cilën ka edhe një vajzë. Ajo na ndau, më ka përzënë nga shtëpia me polici. Ajo më ka kërcënuar mua dhe fëmijëve.

Marinela Bushati, ish-nusja e Gjyle Halilit, gjyshja që kërkon nipërit.


Lajmi kryesor:

Përballje live mes dy krushkave në ‘Pa gjurmë’/ Mamaja e Marinelës: E rrihnin vajzën, thonin e morëm për prostitutë


/b.ha./Shqiptarja.com