‘Paguan për të ulur figurat e klubit’, presidenti i Barcelonës sqaron situatën kaotike

‘Paguan për të ulur figurat e klubit’, presidenti i Barcelonës sqaron situatën kaotike

publikuar nga ‘Cadena Ser’ ditën e djeshme e cila raportonte se numri 1 i klubit ka punësuar një kompani për të ulur figurat e njohura të klubit të Barcelonës.

Bartomeu e ka mohuar të ketë bërë diçka të tillë, por ka pranuar se ka bashkëpunuar me kompaninë në fjalë. Ai ka thënë se në momentin që e ka mësuar diçka të tillë ka prerë lidhjet me ‘I3 Ventus’. Më tej bartomeu deklaroi:

“Dua që të jem sa më i qartë, për shkak se kam dëgjuar versione të ndryshme.

Pikësëpari, dua t’ju sqaroj se Barcelona nuk ka punësuar askënd për t’i prishur imazhin askujt, as lojtarëve, as drejtuesve dhe as ish presidentëve. Kjo është e pavërtetë. Barcelona nuk ka punësuar askënd për diskreditim e askujt.”

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar  

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar