Paloka kërcënon punonjësin e policisë: Do të gjej (FOTO)

Paloka kërcënon punonjësin e policisë: Do të gjej (FOTO)

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka publikuar një foto ku shfaqet një punonjës policie i cili mban në kokë një skafandër. Paloka ka rrethuar policin me rreth të zi dhe krah fotos shkruan "Do të gjej".

Më herë Paloka postoi një video ku akuzoi policinë se ushtroi dhunë ndaj protestës së sotme të opozitës. 

Foto e publikuar nga Edi Paloka

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Fahrri Bajg Spiuni: 17/03/2019 21:33

  Doli tasi i supës!

  Përgjigju
 • tori: 17/03/2019 12:11

  E gjete.Edi ai polici po te pret bile sa me shpejt.Do te zhduke familjarisht.Ky eshte betimi I tij .Shko,shko neqoftese ta mban,ai po te pret.Behu se paku nje here burrrre

  Përgjigju
 • gardiani: 17/03/2019 11:41

  Mos u bej qesharak me keto kercenime,s'ke b.. t'i besh asgje!

  Përgjigju
 • Sali protopapa: 17/03/2019 10:49

  E bejne si parti kto rob... jo do te te gjej jo do te te ndjekim kemba kembes jo mbaje mend cdo ju punojme me pak fjale ta rruajne ne te thate

  Përgjigju
 • Ilo: 17/03/2019 08:02

  bej kujdes me kercenimet se do te te ngulim me gjith Bardhin dhe Salianjin ne nje hu ne ate vendin mos ta bejme personale se po nxitni konflikt civil por nuk do gjeni vend ku te futeni.

  Përgjigju
 • Salicari: 17/03/2019 06:53

  Sa ta gjesh ti, te ka gjetur 100 here ai. Dy duar per nje koke. O komunist thuthuq.

  Përgjigju
 • Vladimir: 17/03/2019 06:30

  Perse nuk po zbaton ligjin prokuroria, mos pret te derdhet gjak?.....Mos ju lini kohe dhunuesve te riorganizohen por arrestoni menjehere organizatoret pasi ne te kundert situata do ju dale jashte kontrollit.Para ligjit,te gjithe te barabarte, aq me shume qe tani nuk mund te justifikoheni se jane parlamentare dhe kane imunitet.

  Përgjigju
 • xreport: 17/03/2019 02:13

  thothppp e thpithhhh po te kapi kyyyy ta ha fareeeee. thappp e thupp

  Përgjigju
 • Prokurori: 17/03/2019 00:43

  A ka prokurori ky vend apo jo? Ky po kercenon dhe nxit dhune. Futeni brenda qorrin thuthuq.

  Përgjigju
 • Beni: 16/03/2019 23:29

  O thuthuq ti te ha m.....n por kujdes se po te zume rrugeve I shkreti ti cdo heqesh Ishalla te kapim

  Përgjigju
 • Hinglateri: 16/03/2019 23:22

  The thume mire e ke Paliqe

  Përgjigju
 • Mmmm: 16/03/2019 23:14

  O edi Palo...Ka.....po ik o ty librin e shpis lexofshin kinezet .para e mbrapa. E legen burr ,rob shtyr.

  Përgjigju
 • toni: 16/03/2019 22:43

  gjeje se ta nxjer pijen ai

  Përgjigju
 • Vlora: 16/03/2019 22:10

  Paloqe thhhhhhthhhh do ti ruash topat e selamit

  Përgjigju
 • Vlonjati: 16/03/2019 21:51

  Do ta gjesh o Paloqe, po ki mëndjen

  Përgjigju
 • liu jo: 16/03/2019 21:38

  ai po bon detyren qe i takon se per st pun paguhet.

  Përgjigju
 • Anonimi: 16/03/2019 21:36

  Ik

  Përgjigju
 • sula: 16/03/2019 21:33

  Mos harro briskun Paloqe se e ke zanat

  Përgjigju
 • palotha: 16/03/2019 21:25

  Thththththththth

  Përgjigju
 • Thuthuqi: 16/03/2019 21:19

  thuthuq bashke me ate pederastin qe e bete sekretar. Po kur gjeni budallenj qe vijne prapa jush?!!

  Përgjigju
 • Erjon: 16/03/2019 21:14

  Dhe te me ruash ahahaha

  Përgjigju
 • ex army: 16/03/2019 21:11

  ed pemthymi,ti rruash skafandren atij ate bej.

  Përgjigju
  • USA: 16/03/2019 23:14

   TI O PALOQE TE HA M*TIN TE NJOHIM SA TRIM JE PO IK SHIKO GRUAN SE STE ECEN ME GRAT SE MOS TE IKEN SI È PARA

 • Sondazhi i ditës:

  A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Moti i pazakontë, reshje të dendura shiu në Dhërmi, Himarë dhe Borsh

Moti i pazakontë, reshje të dendura shiu në Dhërmi, Himarë dhe Borsh