Pamje mahnitëse, Puka e mbuluar nga dëbora! Gërshetim i liqenit me malet

Pamje mahnitëse, Puka e mbuluar nga dëbora! Gërshetim i liqenit me malet

1713713604_puke.jpg

Flokët e dëborës kanë mbuluar gjithçka, në qytetin e Pukës duke ofruar një pamje magjepsëse. Siç shihet në fotot e shpërndara nga kryeministri Edi Rama kombinohen mjaft bukur liqeni dhe malet.

 


Lajmi kryesor:

Rikthehet moti i keq/ Dëborë në Shkodër, Dibër e Fushë-Arrëz! Pezullohen lundrimet në Durrës e Lezhë! Përmbytje në Vlorë


/E.H/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

'U lejua flamuri i Shqipërisë së Madhe i UÇK-së', tërbohen mediat serbe: Ne nuk na lejohet të përporim flamurin

'U lejua flamuri i Shqipërisë së Madhe i UÇK-së', tërbohen mediat serbe: Ne nuk na lejohet të përporim flamurin