Pamje nga aksidenti fatal me 2 viktima në Vlorë, një person i shtrirë në tokë, tjetri i bllokuar në makinë

Report Tv ka publikuar pamje të rënda nga aksidenti fatal i ndodhur dje në autostradën Fier Vlorë, ku janë shënuar 2 viktima në moshë të re dhe 3 të plagosur rëndë. Siç shihet dhe nga pamjet një nga të rinjtë është i shtrirë në tokë ndërsa tjetri i bllokuar në makinë.


Lajmi kryesor:

2 viktima në moshë të re dhe 3 të plagosur në gjendje kritike, pamje të rënda nga aksidenti i djeshëm në Vlorë! Shoferi ishte i dehur, arrestohet


Be.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A do të shkoni të votoni në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit?×

Lajmi i fundit

John

COVID-19/ Rama: 208 mijë vaksina të tjera zbresin pas pak orësh në Rinas