Pamje nga vendi i ngjarjes ku 59-vjeçari vrau me sopatë gruan e më pas vari veten

 

Report Tv ka sigruara pamjet nga vendi i ngjarjes se ku ndodhi krimi i rëndë pasditen e sotme, ku 59-vjeçari Qemal Bici vrau me sëpatë gruan e tij Lumturie Bici, 51 vjeçe.

1623089642_libbrazhd2.jpg


Lajmi kryesor:

Krim brenda familjes në Librazhd, burri vret gruan me sëpatë dhe më pas vetëvaret në pemë! Momenti kur djali i tronditur gjen prindërit e vdekur në banesë


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Konfirmohet rasti i parë Delta në Shqipëri, a duhet të ketë masa të shtuara?×

Lajmi i fundit

John

E kritikuan pas denoncimit të zhurmave nga ndërtimet, reagon Braçe: Një përgjigje për të gjithë ata që më treguan karrigen dhe Erion Veliajn