VIDEO/ Makina shpërthen në flakë në mes të Tiranës! Sot u ble nga një koncensionar makinash, por mjeti u bë shkrumb e hi

TIRANË-  Një mjet është përfshihet nga flakë në Tiranë. Report Tv sjell pamjet, që siç shihet mjeti tip 'Benz' është përfshirë totalisht nga flakë, ndërsa vendi është ‘pushtuar’ nga tymi i zi.

Në mjet ka qenë vetëm shoferi dhe fatmirësisht ai ka arritur të dalë nga makina në kohën e duhur. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Dibrës, në zonën pranë Farmacisë nr.10 në Tiranë.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë aksidentalisht, ndërsa mjeti ka qenë në lëvizje e sipër. Mjeti tip ‘Benz’ ishte blerë ditën e sotme nga një koncensionar automjetesh dhe drejtuesi i tij po qarkullonte me targa provizore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Pecato!: 01/04/2023 00:07

    Po aty pranë nuk ndodhej një Estintore di Fiame=një bombolës me shkumë anti zjarr, të paktën dëmi ish më i vogël?!

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Kryeministri holandez Mark Rutte pritet të jetë kreu i ardhshëm të NATO-s, Hungaria dhe Sllovakia heqin veton ndaj tij

Kryeministri holandez Mark Rutte pritet të jetë kreu i ardhshëm të NATO-s, Hungaria dhe Sllovakia heqin veton ndaj tij