Pamje të reja nga momente pas vrasjes së Kudret Saliajt nga ish-vjehrri, psikologia ulëret dhe i afrohet viktimës në tokë

Pamje të reja vijnë pas ekzekutimit të Kudret Saliajt nga ish-vjehrri i tij Mexhit Picari në qendër të një lokali në Tiranë. Siç shihet nga video shihet viktima i shtrirë dhe i mbuluar në gjak, ndërkohë që avokati Adriatik Cama shihet në këmbë. Sakaq psikologia, në praninë e të cilës ishte përcaktuar që Dhuarta Saliaj të takonte fëmijët e saj, ndodhej në tavolinë kur ndodhi vrasja, dhe siç shihet nga pamjet ulëret e friksuar.

 


Lajmi kryesor:

Konflikti për kujdestarinë e fëmijëve solli vrasjen te Gjykata e Tiranës, mamaja do t'i takonte në prani të psikologes! Flet gruaja e autorit: Kudreti na e dhunonte vajzën


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hetohen gjyqtarët e prokurorët e larguar nga Vettingu?×

Lajmi i fundit

John

Euro 2020/ Historia nuk prodhon gola, Anglia dhe Skocia ndahen në 'paqe'! 'Tre Luanët' humbasin vendin e parë