VIDEO/ Pamje tronditëse nga Bucha! I lidhin duart dhe i vrasin, rrugët e qytetit mbushen me kufoma

Pamje tronditëse janë publikuar orët e fundit nga masakra ruse në Bucha. Njerëz të paarmatosur, civilë dhe fëmijë të vegjël janë ekzekutuar dhe janë lënë në mes të rrugëve të qytetit.

Siç shihet nga videoja e publikuar, shumë prej tyre janë me duar të lidhura pas shpinës.


Lajmi kryesor:

Situatë tmerri në Bucha, fëmijët përdoren si mburoja, ekzekutime në mes të rrugës! Zelensky: Gjenocid! Moska e mohon: Foto të fabrikuara! Blinken: Ato pamje të godasin me grusht në stomak


Ora 16:19
Pamje tronditëse nga Bucha! I lidhin duart dhe i vrasin, rrugët e qytetit mbushen me kufoma
J.GJ./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Sondazhi në Report Tv/ Gjikondi: Shqiptarët të ‘uritur’ për një lider të ri të opozitës! Burimi: Meta po përfiton në kurriz të Berishës

Sondazhi në Report Tv/ Gjikondi: Shqiptarët të ‘uritur’ për një lider të ri të opozitës! Burimi: Meta po përfiton në kurriz të Berishës