Pamjet me dron, Berisha-Meta braktisen nga qytetarët! Vetëm disa qindra militantë në Bulevard

 

Protesta e Berisha-Meta po nisAjo që vihet re është se ka një braktisje nga qytetarët për këtë protestë. Pranë Selisë së PD por edhe në Bulevard ka vetëm disa qindra militantë të mbledhur.


Lajmi kryesor:

Një burrë e qëllon me grusht në fytyrë, gjakoset Sali Berisha! Protestuesit e rrahin rëndë dhunuesin! Opozita nuk shkel perimetrin e sigurisë së Samitit (VIDEO)


K.T./SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje