VIDEO/ U sekuestrua rreth 1 ton kanabis, dalin pamjet e operacionit! Skafet, të arrestuarit dhe droga e ndarë në pako

 

992 kilogramët e kanabisit të kapura në ujërat e Jonit ishin të ndara në 153 pako. Policia ka publikuar pamjet nga momenti i arrestimit, skafet e sekuestruara dhe droga.


Lajmi kryesor:

Guardia di Finanza dhe Policia e Vlorës kapin velierën me rreth 1 ton kanabis! 3 skafe çuan drogën nga bregdeti! 5 të arrestuar, 3 shqiptarë dhe 2 ukrainas


K.T./SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Mbytet në lumin Vjosë një 65-vjeçar, bashkëshortja: Ishte larguar që mbrëmjen e djeshme nga banesa

Mbytet në lumin Vjosë një 65-vjeçar, bashkëshortja: Ishte larguar që mbrëmjen e djeshme nga banesa