POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Panairi i Tatuazhit në Rusi, mijëra persona zbarkojnë në Moskë

Foto ilustruese

Mijëra persona të pasionuar pas tatuazheve kanë zbarkuar në Moskë për ekspozitën ruse të tatuazheve.  Festivali dy ditor filloi të shtunën pasi artistët e tatuazhëve nga e gjithë bota u bashkuan për të shfaqur talentet e tyre, me mijëra të pranishëm gjatë fundjavës.

Në ekspozitë u shaqën mjeshtra të famshëm botërorë si Nikko Hurtado, Ami James, Nissaco, Gakkin dhe shumë të tjerë. Krahas ngjarjes së tatuazhit është edhe Barber Connect Russia, ku berberët e shkëlqyer po tregojnë aftësitë e tyre më të mira në gërshërë dhe po ndajnë sallën e ekspozitës në Sokolniki Exhibition Centre, në Moskë.

Komento