POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Pantallonat e shkurtra sërish në modë! Disa kombinime si të dukeni sa më trendi (FOTO)

Eshtë pothuajse verë dhe nuk ka më mirë se sa të mbani veshur pantallona të shkurtra. Edhe këtë verë ato do të jenë në modë. Mund t’i vishni gjatë ditës, por edhe në mbrëmje të kombinuar bukur. Nëse jeni fanse e ngjyrave mund të kombinoni fare mirë pantallonat ngjyrë korali me një xhaketë xhins. Nuk mund të dukeni më verore se sa të veshura me të bardha nga koka deri tek këmbët.

Do të dukeni gjithmonë në modë me cilindo nga modelet që do të zgjidhni të vishni.

Cosmopolitan...

A.P./Shqiptarja.com
Komento