'Para erës së koronës', Rudina Dembacaj publikon videon duke kërcyer me Markun

Kur nuk ka kaluar shumë muaj nga bërja publike e lidhjes së tyre, historia e dashurisë mes Rudina Dembacaj dhe ish deputetit Mark Frroku është gjithnjë në qendër të vëmendjes së dashamirësve të tyre. 

Rudina Dembacaj ka publikuar në profilin e saj në Instagram një video duke kërcyer me Mark Frrokun, tashmë partneri i jetës së saj. 

'Para erës së koronës', shkruan ajo. 

'

D.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ka ndikuar COVID-19 në ekonominë familjare?

Komento

Komente

  • Cuni baxhetit: 26/03/2020 17:09

    O ca qejfi...u kenaqem. Mungon vetem zogu tiranes.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Makina përplas për vdekje kalimtarin në Elbasan, largohet nga vendngjarja autori