Para me prejardhje kriminale, 40-vjeçarit në Fier i gjenden 44 mijë paund brenda makinës

Para me prejardhje kriminale, 40-vjeçarit në Fier i gjenden 44 mijë paund brenda makinës

Foto ilustruese

FIER- Një 40-vjeçari me iniciale R.B., nga Shkodra iu gjetën në vendin e quajtur "Poçem" 44 mijë paund dhe 3 mijë euro brenda makinës tip "Benz" që drejtonte.

Ai nuk kishte asnjë dokumentacion që të vërtetonte burimin e parave të cilat iu gjetën në makinë, për këtë arsye u vu nën hetim ndërsa paratë iu sekuestruan pasi dyshohet se mund  të kenë origjinë kriminale.

 

 

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • AltinTop: 29/09/2022 18:25

    Duro plako, se po vjen amnistia fiskale...po marresh perqindje per cdo paund te sekuestruar...bej durim.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

Berisha dhe Meta ‘krah për krah’ të shoqëruar nga protestuesit nisen drejt bulevardit ‘Dëshmorët e Kombit’

Berisha dhe Meta ‘krah për krah’ të shoqëruar nga protestuesit nisen drejt bulevardit ‘Dëshmorët e Kombit’