Parashikoi ndeshjet, FSHF fton Xhelal Mziun: Na sill çdo informacion

Deklaratat e Kryebashkiakut të Kamzës, Xhelal Mziut, i cili akuzonte Laçin se do t’i humbiste ndeshjet me Teutën dhe Vllazninë, kanë marrë vëmendje të veçantë dhe së fundit ka reaguar edhe FSHF-ja me një qëndrim zyrtar.

Me anë të një postimi në faqen e saj zyrtare, FSHF-ja e fton Kryebashkiakun Mziu për bashkëpunim:

Federata Shqiptare e Futbollit fton Kryetarin e Bashkisë së Kamzës, z.Xhelal Mziu, për të sjellë pranë FSHF-së çdo informacion që ai disponon në lidhje me dy ndeshjet e Kategorisë Superiore, për të cilat ai është shprehur në media për përfundimin e tyre. FSHF i ka dërguar sot zyrtarisht z.Mziu kërkesën për bashkëpunim, për të ndarë çdo informacion që ai disponon në lidhje me ndeshjet për të cilat është shprehur. FSHF mbetet e hapur për bashkëpunim në ruajtje të integritetit të garës”, – shkruhet në postimin e FSHF-së.

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Ben Tironci: 02/05/2018 17:31

    Xhelalai ka per te shku, por nuk po gjen daullen se ja kishin mbushur me tym daulle dhe i ishte çare...

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Vrasja e 44-vjeçarit Pjetër Kola në Pukë, shpallet në kërkim autori

Vrasja e 44-vjeçarit Pjetër Kola në Pukë, shpallet në kërkim autori