Parcelë me kanabis në repartin ushtarak të Zall Herrit, pezullohen ushtarakët

Parcelë me kanabis në repartin ushtarak të Zall Herrit, pezullohen ushtarakët

1691229124_finalprojekt.00331923.Still050.jpg

Ministria e Mbrojtjes urdhëron pezullimin nga detyra të gjithë personave përgjegjës në repartin ushtarak të Zall Herrit brenda në territorin e të cilit u gjetën 125 bimë kanabisi.

“Menjëherë janë pezulluar nga detyra të gjithë personat përgjegjës. Dënojmë me forcë çdo aktivitet të kundërligjshëm. Inkurajojmë organet ligjzbatuese të bëjnë detyrën në çdo rast!” thuhet në një reagim të ministrisë së Mbrojtjes.


Lajmi kryesor:

Tiranë/ Parcelë me kanabis në repartin ushtarak në Zall Herr, arrestohen 3 ushtarakë, nën hetim komandanti dhe zv.komandanti! Ministria i pezullon


S.G/E.H/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë