VIDEOLAJM/ Parku Kombëtar i Qafshtamës i 'veshur' me të bardha

Reshjet e dëborës kanë mbuluar parkun Kombëtar të Qafshtamës në pjesën lindore të Krujës ku trashësia e dëborës në afërsi shkon rreth 10 centimetër. Nuk raportohet për rrugë të bllokuara apo problematika të tjera.


Lajmi kryesor:

Rikthehet moti i keq/ Dëborë në Shkodër, Dibër e Fushë-Arrëz! Pezullohen lundrimet në Durrës e Lezhë! Përmbytje në Vlorë


  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Qafë Botë/ Transportonte mallra kontrabandë, arrestohet shoferi dhe 2 punonjësit e pikës kufitare, një i tretë nën hetim dhe administratori i biznesit në kërkim (EMRAT)

Qafë Botë/ Transportonte mallra kontrabandë, arrestohet shoferi dhe 2 punonjësit e pikës kufitare, një i tretë nën hetim dhe administratori i biznesit në kërkim (EMRAT)