Partizani - Skënderbeu, të kuqtë me tre sulmues! Korçarët duan golin (Formacionet)

Partizani - Skënderbeu, të kuqtë me tre sulmues! Korçarët duan golin (Formacionet)

Trofeu i Superligës


Partizani - Skënderbeu luajnë sot në 20:00 për gjysmëfinalen e parë të "Final 4".Në "Air Albania" do mësohet edhe skuadra e parë finaliste që do luftojë për titullin kampion në Superligë, sipas skemës së re të aplikuar këtë sezon nga FSHF-ja.

Trajnerët Orges Shehi dhe Ivan Gvozdenovic kanë publikuar edhe titullarët, me të kuqtë që luajnë me tre sulmues.

Formacionet zyrtare:

Partizani: Qirko, Atanaskoski, Sota, Sembene, Hadroj, Maguette, Murataj, Rrapaj, Skuka, Bintsouka, Mba Trajner: Orges Shehi

Skënderbeu: Alia, Prençi, Dowmfour, Vangjeli, Gërço, Janaqi, Rabiu, Yuri, Liço, Rashica, Nikaj Trajner: Ivan Gvozdenoviç


Lajmi kryesor:

Formacionet/ Pjesëmarrje e ulët për Partizani - Skënderbeu, hidhet shorti për arbitrin që do gjykojë sot gjysmëfinalen e parë të 'Final 4' (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Berisha ankohet në Strasburg! Kërkon lirinë: Drejtësia shqiptare nuk më dëgjoi! Vendimet zbardhen me vonesë

Berisha ankohet në Strasburg! Kërkon lirinë: Drejtësia shqiptare nuk më dëgjoi! Vendimet zbardhen me vonesë