Pas 31-orësh udhëtim, Vesa Luma mes lotësh shkel më në fund Shqipërinë pas 2 vitesh! Zbulon se me çfarë e priti vjehrra në shtëpi

Këngëtarja Vesa Luma dhe djali

Këngëtarja e njohur Vesa Luma, së bashku me djalin e saj Lian, kanë fluturuar drejt Shqipërisë në një udhëtim prej 31 orësh nga Zelanda e Re, ku edhe jeton së bashku me këngëtarin Big Basta.

Këngëtarja ka ndarë një pas një momentet, që nga nisja e udhëtimit, dhe deri në mbërritjen në Shqipëri, e madje edhe pritjen që i ka bërë vjehrra.

“Nuk mund ta besoj, kanë kaluar 2 vite”, ka shkruar këngëtarja krah videos shoqëruar me një emoji të qarash. Më tej përmes një postimi në Instastory këngëtarja ka treguar se vjehrra,  i kishte gatuar fërgesë me speca dhe gjizë.

“Kur e ke vjehrrën tironse”-shkruan Vesa krah fotos përpara se të shijonte ushqimin.

1/5
M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ish-kryeprokurori Llalla dënohet me dy vite burg, a besoni se drejtësia e re do të ndëshkojë edhe të tjerë zyrtarë të lartë?

Komento

Komente

  • vjollca: 30/07/2021 07:56

    po e mbeshtese se eshte per te miren e femijve tane

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Italia i përgjigjet thirrjes së Biden/ Draghi: Do të dhurojmë edhe 30 milionë doza të vaksinës anti-COVID