Pas Bashës, edhe Alibeaj tur takimesh me strukturat e PD-së

Pas Bashës, edhe Alibeaj tur takimesh me strukturat e PD-së

Enkelejd Alibeaj në Fier

Pas ish-kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha, edhe kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj po zhvillon takime me demokratët në bazë. Alibeaj ka zhvilluar takime sot me strukturat e PD-së në Fier.

‘Takimin me strukturat e PD-së, në Fier. Bashkëbisedim me anëtarë të kryesisë dhe drejtues grupseksionesh të kësaj dege dhe mbi të gjitha takim mes miqsh e kontributorësh historikë, të ditëve më të vështira. Së bashku me Kryetarin e degës së PD-së Fier, Agron Kapllanaj dhe me kolegët e qarkut, Eralda Tase Bano, Ilda Dhori dhe Saimir Korreshi.’- shkruan Alibeaj.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Një i vrarë dhe 15 të plagosur nga sulmet ruse në Kremençuk

Një i vrarë dhe 15 të plagosur nga sulmet ruse në Kremençuk