Pas dorëzimit të listës në KQZ, Topalli prezanton kandidatët e qarkut Korçë, Durrës e Fier

1615202806_aaaaaaaa.jpg

Pasi dorëzoi  në KQZ listat e kandidatëve për deputetë që do të garojnë për zgjedhjet e 25 prillit, kryetarja e partisë Lëvizja për Ndryshim, Jozefina Topalli ka bërë një prezantim të secilir prej emrave që garojnë në  qarkun e Durrësit, Korçës dhe Fierit.


Lajmi kryesor:

Topalli dhe Murrizi dorëzojnë listat e kandidatëve në KQZ! Të dy kandidojnë në 4 qarqe në krye të listave! 'Nisma' pa surpriza, Hajdari e para në Elbasan


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rihapet çështja Gërdeci, a mendoni se do të bëhet drejtësi për këtë tragjedi?×

Lajmi i fundit

John

Të hënën nis viti i ri shkollor, mësimi zhvillohet me turne nga 30 minuta, nxënësit sërish nën masat anti-COVID