Pas dy javëve karantinë, rikthehet Vettingu! Seanca e parë më 13 nëntor për drejtuesen e Prokurorisë së Pogradecit

Foto ilustruese

TIRANË- Pas 'largimit' të COVID dhe përfundimit të karantinës 2 javore rikthehet Vettingu!

Seanca e parë pas pauzës 2 javore do të zhvillohet për prokuroren, drejtuese e Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Pogradec Dorina Bejko.

Ajo do të jetë një seancë dëgjimore me trupën gjykuese të përbërë nga Roland Ilia, Brunilda Bekteshi, Suela Zhegu.

Vettingu 'u fut' në karantinë pasi dy anëtarë të saj rezultuar pozitiv me COVID.

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjaten pa afat masat anti-COVID dhe kufizimi i lëvizjes nga ora 22:00 deri ne 06:00, a jeni dakord?

Komento

Komente

  • Beni: 09/11/2020 14:11

    Merreni me rrethet se per apelin e tirones nuk ua mban suma

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

22 të vdekur dhe 627 raste me Covid-19 në Kosovë brenda ditës