Pas inaugurimit të stadiumit, tifozët thërrasin në kor 'Rama ik' (VIDEO)

Pas inaugurimit të stadiumit Air Albania, kryeministri Edi Rama është përballur me një suprizë të hidhur. Disa tifozë kanë thirrur në kor 'Rama ik' pak para nisjes së ndeshjes Shqipëri-Francë.

1574019809_stadiumi88.jpg


Lajmi kryesor:

Ndeshja historike! Spektakël dhe emocione në 'Air Albania', 20 mijë flamuj kuqezi në stadium, 1 mijë policë garantuan siguri (FOTO+VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Vrasje, atentate, plagosje! A ju duket shqetësuese situata kriminale në vend?×

Lajmi i fundit

John

Kina nis spastrimet/ Arrestohet Manjati i mediave të huaja! Akuzohet për bashkëpunim me forcat e huaja