Pas kërkesës për 63 vite burg për 4 anëtarët e grupit Habilaj, SPAK kërkon konfiskim të 22 pasurive me vlerë rreth 82.4 mln lekë

 

Pas kërkesës për 63 vite burg për 4 anëtarët e grupit Habilaj, SPAK kërkon konfiskim të 22 pasurive. SPAK kërkon konfiskimin e  pasurive me vlerë rreth 82.4 mln lekë, që bëhet fjalë kryesisht për apartamente, ndërtesa, garazh dhe makina.


 


Lajmi kryesor:

Mbi 3 vite hetime, SPAK kërkon 63 vite burg për grupin e Habilajve dhe konfiskim të 22 pasurive me vlerë rreth 82.4 mln lekë! Kreu ende në arrati


B.K./K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika