Pas ndarjes nga Shakira, Gerard Pique dhe e dashura e tij e re fotografohen në Paris

Pas ndarjes nga Shakira, Gerard Pique dhe e dashura e tij e re fotografohen në Paris

Pas ndarjes nga këngëtarja Shakira, me të cilën kishte 11 vite i martuar dhe kanë dy fëmijë, futbollisti Gerard Pique është filmuar me partneren e tij të re.

Futbollisti duket se është tërhequr përfundimisht nga ish-lidhja e tij afatgjatë, pasi është fotografuar duke shijuar një ditë me të dashurën e re Clara Chia Marti, në Paris.

35 vjeçari dhe Clara lëviznin me skuterë elektrikë në kryeqytetin francez, ku dukej se çiftit i bashkoheshin dhe dy shokë.

Gerard ishte veshur me një bluzë të thjeshtë të bardhë me një xhaketë xhins të zbehur dhe pantallona ngjyrë bezhë.

Ndërkohë, partnerja e tij zgjodhi një xhaketë lëkure të zezë të veshur mbi një bluzë të bardhë të cilën e kombinoi me xhinse të zeza të gjera.

1/3
M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

SHBA investon 690 milionë dollarë në programe për të fuqizuar demokracinë në mbarë botën

SHBA investon 690 milionë dollarë në programe për të fuqizuar demokracinë në mbarë botën